Administrator IT

Miejsce pracy: Kraków – Wieliczka (Centrum) – dogodny dojazd (również komunikacja miejska z Krakowa) oraz parking dla pracowników firmy.

placeWieliczka, POLAND
codeSENIOR
event_availableASAP
scheduleFULL-TIME
listCONTRACT OF EMPLOYMENT / B2B
languageENGLISH (B2)
laptopHYBRID

Zakres obowiązków

  • utrzymanie infrastruktury sieciowej i serwerowej w zakresie rozwoju, monitoringu, usprawnień wydajnościowych,
  • administracja systemami Windows Server oraz Linux oraz usługami udostępnianymi przez te systemy,
  • współpraca z zespołem z działów wdrożeń i oprogramowania,
  • rozwiązywanie problemów pracowników z używanymi przez nich aplikacjami,
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji związanej z ofertami na sprzęt, oprogramowanie oraz licencje,
  • wdrażanie środowisk na bazie systemów MS Windows Server oraz MS SQL Server,
  • instalacja i doglądanie stanowisk roboczych,
  • zakupy sprzętu i oprogramowania.
  • instalacja i wdrażanie nowych aplikacji na serwerach,
  • analiza i rozwiązywanie problemów wydajnościowych i technicznych zgłoszonych przez klienta na środowiskach już wdrożonych,
  • wykonywanie okresowych kopii zapasowych systemów, danych i aplikacji,
  • dobieranie i zakup prawidłowych licencji na oprogramowanie firm trzecich do wdrażanych systemów

Nasze wymagania

  • wykształcenia informatycznego lub technicznego,
  • doświadczenia w administrowaniu systemami Linux oraz Windows Server
  • doświadczenia w administracji systemem pocztowym opartym o Postfix,
  • umiejętności konfiguracji i utrzymania serwerów www
  • znajomości LDAP (dir389), Free-Radius, Samba, ISC-DHCP, BIND9, VSFTPD
  • znajomości zagadnień sieciowych (konfiguracja firewalli (IPTABLES, pfSense), Routerów (OpenWrt, Linux), VPN (OpenVPN, IPSec), konfiguracja przełączników, protokoły sieciowe, routing, etc.),
  • znajomości zagadnień wirtualizacji (Vmware) i konteneryzacji (Docker),
  • znajomości administrowania: Redmine, Gitlab
  • zdolności samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • umiejętność administrowania programami Enova, Płatnik,
  • znajomość Active Directory
  • umiejętność administracji oprogramowaniem: Jenkins, Owncloud/Nextcloud
  • znajomości baz danych i zagadnień z nią związanych.

To oferujemy

  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,
  • pakiet MultiSport.
Work with Us

Status rekrutacji: aktywna

CV prosimy przesłać na adres [email protected], wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukaj close