Konsultant ds. wdrożeń

Miejsce pracy: Kraków – Wieliczka (Centrum) – dogodny dojazd (również komunikacja miejska z Krakowa) oraz parking dla pracowników firmy.

Opis stanowiska:

Obowiązkiem przyszłego pracownika będzie praca w zespołach przy wdrażaniu oprogramowania, ścisła współpraca z kierownikiem wdrożeń, opracowywanie dokumentacji wdrożeniowych, prowadzenie szkoleń oraz udział w pracach projektowych, testach i współpraca z innymi zespołami w firmie.

Po nabyciu odpowiedniego doświadczenia oferujemy możliwość awansu i samodzielnego kierowania projektami oraz wdrożeniami.

Oczekujemy:

  • praktyczna znajomość języka T-SQL oraz zagadnień związanych z bazami danych,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP lub pracy w zespole wsparcia technicznego,
  • umiejętności przekładania wymagań biznesowych na funkcjonalności systemów informatycznych,
  • samodzielności, kreatywności oraz wzorowej organizacji czasu pracy,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do wyjazdów służbowych oraz prawa jazdy kat. B,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • znajomość praktyk ITIL (Incident management, Problem management, Service Desk),
  • praktyczna znajomość metodyk projektowych / wdrożeniowych (np. Prince2, PMBOK, AGILE),
  • znajomość zagadnień z zakresu planowania transportu publicznego,
  • umiejętność administrowania MS SQL Server,
  • znajomość techniki tworzenia raportów w CrystalReports,
  • znajomość dodatkowych języków.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • ambitne wyzwania,
  • udział w interesujących i unikalnych projektach zarówno krajowych jak i zagranicznych,
  • możliwość uczenia się od najlepszych,
  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie.
Work with Us

Status rekrutacji: aktywna

CV prosimy przesłać na adres [email protected], wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukaj close