O firmie

Grupa DPK System to polska firma globalna z ponad 25-letnim doświadczeniem i doskonałymi referencjami w produkcji i wdrażaniu systemów informatycznych dedykowanych dla transportu kolejowego oraz systemów informatycznych dla transportu publicznego w miastach, aglomeracjach i kraju, systemów informatycznych dla przemysłu ciężkiego również jako systemy ochrony zdrowia i zabezpieczenia nieruchomości.

Nasze doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie zarówno w projektowaniu jak i realizacji poprzez stałą współpracę z licznymi partnerami (referencje). Dzięki wiedzy, doświadczeniu i rozwojowi technologii komputerowych, DPK System stale wprowadza nowe rozwiązania, które mogą być wdrażane jako pojedyncza usługa lub integrowane z systemem transportowym, przewozami pasażerskimi czy Zarządzaniem Transportem Miejskim (np. projektowanie rozkładów jazdy).

Pełne wsparcie

Dzięki naszemu oprogramowaniu zapewniamy pełny proces wdrożeniowy obejmujący szkolenie Państwa personelu, konfigurację, dostosowanie do Państwa potrzeb, prace doradcze (dzielimy się naszymi doświadczeniami i rozwiązaniami opartymi na naszych projektach referencyjnych). Oferujemy również usługi powdrożeniowe i utrzymanie dostarczonego produktu w tym help desk, prace doradcze, wsparcie techniczne, dostęp do aktualizacji systemu, wsparcie 24\h itp.

Indywidualne podejście do każdego projektu

  • Gładki proces wdrażania
  • Idealne dopasowanie do wymagań
  • Analiza i wdrożenie systemu w oparciu o lokalną wiedzę
  • Doświadczenie globalne i lokalne
  • Zaawansowane algorytmy optymalizacji

Szukaj close