Uroczyste zakończenie pierwszego wdrożenia elektronicznej karty drogowej, aplikacji mobilnej RMS w PKM w Katowicach

W czwartek w PKM w Katowicach odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego dużego
wdrożenia elektronicznej karty drogowej, aplikacji mobilnej RMS w komunikacji miejskiej. Spotkanie miało bardzo wysoką rangę, poza Zarządem PKM uczestniczył w nim Wiceprezydent Katowic, przedstawiciele Radnych Miejskich oraz zaproszeni przez Prezesa PKM Romana Urbańczyka Goście z największych przedsiębiorstw komunikacji miejskiej w Polsce, Prezesi MPK w Krakowie Rafał Świerczyński, MPK w Łodzi Zbigniew Papierski, MPK w Lublinie Tomasz Fulara, oraz przedstawiciele Zarządów z MZA
z Warszawy i z GAiT z Gdańska. Wdrożenie w Katowicach i równolegle prowadzone w JLA w Jarocinie były równocześnie poligonem testowym dla prac dostosowujących aplikację do pracy w przedsiębiorstwach zbiorowej komunikacji miejskiej.

Dwa lata temu na targach Transexpo RMS 2.0 w wersji kolejowej otrzymał Złoty Medal i od tego czasu DPK było zasypywane pytaniami o wersję „kołową” od większości przewoźników miejskich. Cały ten czas zespół programistów, wspierany przez konsultantów prowadził intensywne prace, ze względu na zupełnie inne niż na kolei zasady i procedury obowiązujące w komunikacji drogowej ich efektem jest innowacyjne, powstałe praktycznie od podstaw rozwiązanie, rozszerzające nasz standardowy system TransERP, który dzięki temu zyskuje zupełnie nową jakość.

Efekty prac uzyskane przy aplikacji RMS przeszły oczekiwania wszystkich, podczas spotkania Prezes Zarządu PKM, Kierownictwo Przewozów i użytkownicy przekazali bardzo pochlebne opinie o jakości, funkcjonalności i użyteczności programu. Wynikiem sukcesu wdrożeniowego w PKM w Katowicach jest sukces marketingowy, wszyscy uczestnicy spotkania są zdecydowani na zakup licencji i wdrożenie aplikacji w swoich przedsiębiorstwach.

Od listopada ruszamy z wdrożeniem w MZA w Warszawie, na przełomie roku planowane jest rozpoczęcie kompleksowego wdrożenia naszych systemów w kilku innych wiodących przedsiębiorstwach komunikacji miejskiej. Gratulujemy naszym Programistom i Konsultantom zaangażowanym w projekt RMS i Zarządowi Grupy DPK wielkiego sukcesu, który będzie kamieniem milowym w rozwoju Firmy.

Szukaj close