Wizyta Zarządu Komunikacji z St. Petersburga

Jednym z pierwszych zagranicznych kontrahentów zainteresowanych naszym systemem CityLineDesigner okazał się Zarząd Komunikacji z St. Petersburga. W tej ogromnej aglomeracji komunikacja jest prowadzona przez wszystkie typy transportu z wykorzystaniem kilku tysięcy pojazdów.

Jednym z obecnie realizowanych w St. Petersburgu zadań jest modernizacja komunikacji miejskiej, a pierwszym działaniem w tej modernizacji jest poszukiwanie systemu informatycznego do jej zarządzania. W skład delegacji, która odwiedziła DPK System wchodzili Dyrektorzy Zarządu oraz pionów eksploatacji, modernizacji i innowacji oraz informatyki.

Podczas kilkudniowej wizyty nasi Goście zapoznali się z naszą ofertą oprogramowania CityLineDesigner. Wizyta obejmowała również prezentację wdrożonego systemu w celu oceny jego funkcjonowania w praktyce. Gotowy i pracujący eksploatacyjnie CityLineDesigner został pokazany w ZDiTM w Szczecinie, tam również nasi goście zapoznali się z ofertą systemów informacji pasażerskiej i systemem biletowym firmy GMV, która jest głównym integratorem systemów dla ZDiTM i której podwykonawcą w zakresie Rozkładu Jazdy był w Szczecinie DPK System.

Wszystkie spotkania i prezentacje dla delegacji z Petersburga były bardzo profesjonalne. Obie strony były doskonale przygotowane merytorycznie i poziom dyskusji i poruszanych problemów był niezwykle wysoki.

Nasi Goście byli pod wrażeniem kompleksowości i jakości naszych rozwiązań, oczekujemy na kolejne spotkania i negocjacje.

Szukaj close