Frontend Developer (React)

Miejsce pracy: Wieliczka

placeWieliczka, POLAND
codeJUNIOR
event_availableASAP
scheduleFULL-TIME
listCONTRACT OF EMPLOYMENT / B2B
languageENGLISH (B2)
laptopHYBRID

Opis stanowiska \ obowiązki:

Poszukujemy osoby z pasją do tworzenia oprogramowania, która dobrze czuje się jako Frontend Developer (niekoniecznie znająca perfekcyjnie JavaScript) i pomoże nam przy rozwoju nowego produktu. Będziesz ściśle współpracować z konsultantami, inżynierami backend i programistami z innych zespołów w celu przygotowania widoków.

Twoim domyślnym obszarem pracy będzie frontend, ale jeśli zechcesz, to będziesz również miał/a możliwość pracy z backendem.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości JavaScript (ES6+),
  • dobrej znajomości React,
  • znajomości wzorców projektowych i zasad programowania,
  • umiejętności projektowania architektury frontend,
  • znajomości HTML5/CSS3

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie z REST API,
  • Wiedza o architekturze mikrousług,
  • Znajomość C# lub innego języka OOP,
  • Znajomość .NET Core/.NET Core WebApi2,
  • Znajomość biblioteki DevExpress/DevExtreme,
  • Znajomość SQL,
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, GIT, Redmine,
  • Gotowość do rozwoju w innych kierunkach związanych z wytwarzaniem oprogramowania

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • stały kontakt z najnowszymi technologiami Microsoft,
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • przyjazną i bezkonfliktową atmosferę w firmie,
  • pakiet MultiSport.
Work with Us

Status rekrutacji: aktywna

CV prosimy przesłać na adres [email protected], wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukaj close