Zakończenia pierwszego etapu wdrożenia w Avyobusnyj Park Kyzylorda w Kazachstanie

Trwają przygotowania do zakończenia pierwszego etapu wdrożenia systemu informatycznego Trans ERP w Avyobusnyj Park Kyzylorda w Kazachstanie. Nasza delegacja przebywa w Kyzylordzie aby na miejscu dopilnować formalności.

Etap pierwszy wdrożenia polega na przekazaniu dokumentacji, sprzętu oraz licencji oprogramowania oraz załatwieniu wszystkich czynności formalnych z władzami państwowymi i podatkowymi Kazachstanu. DPK System zawarło stosowne umowy z agencjami celnymi w Krakowie i Ałmatach w celu dopełnienia formalności celnych związanych z dostawą licencji oprogramowania.

Umowę na to wdrożenie DPK System podpisało w maju 2016 roku. W grudniu 2015 roku pod nadzorem Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju finansującego to przedsięwzięcie, został ogłoszony przetarg na dostawę licencji, sprzętu komputerowego i wdrożenie systemu wspierającego zarządzanie komunikacją miejską dla przewoźnika „Avyobusnyj Park Kyzylorda”.

Dla pracowników DPK System wdrożenie w tym Azjatyckim kraju to nowe i ciekawe doświadczenie, również pod względem pogody, na skraju pustyni Kyzył Kum temperatura przekracza nawet 50°C.

Szukaj close