Umowa na wdrożenie TransERP w firmie OSEL w stolicy Cypru Nikozji

Firma OSEL w stolicy Cypru Nikozji to kolejne zagraniczne przedsiębiorstwo, z którym zawarliśmy umowę na dostawę i wdrożenie cityLineDesigner oraz systemu TransERP.  Podpisana w tym tygodniu umowa obejmuje pakiet oprogramowania na stanowiska do projektowania rozkładów jazdy planowania, dyspozycji oraz rozliczeń czasu pracy kierowców.

Nikozja, stolica Cypru to jedyna na świecie podzielona stolica, z częścią północną (turecką) i częścią południową (grecką), oddzielonymi od siebie zieloną linią, strefą zdemilitaryzowaną utrzymywaną przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

OSEL  (Transportation Organization of Nicosia District) z siedzibą w greckiej części jest największym przewoźnikiem autobusowym na Cyprze, posiada prawie 250 autobusów.

W ciągu 5 miesięcy Nikozja dołączy do grona miast dysponujących zintegrowanym system informatycznym obsługującym wszystkie obszary działalności Komunikacji Miejskiej. Wdrożone przez DPK System systemy zapewnią zaprojektowanie sieci komunikacyjnej oraz zaplanowanie wykorzystania zasobów ludzkich i pojazdów.

Moduły dyspozytorski i rozliczeniowe zapewnią sprawny nadzór nad realizacją przewozów i kompleksowe rozliczenie czasu pracy, paliw i materiałów eksploatacyjnych i pracy przewozowej.

Szukaj close