Elektroniczna karta drogowa – nowa aplikacja mobilna dla systemu TRANS ERP

Zakończony został pierwszy etap prac nad nowatorskim rozwiązaniem dla przewoźników.

System obsługi eksploatacji komunikacji miejskiej Trans ERP został wzbogacony o praktyczny i od dawna oczekiwany przez Klientów dodatek – zintegrowane z  dyspozytorem oprogramowanie w technologii mobilnej instalowane na tabletach i smartfonach z systemem Android.

Ideą wprowadzenia do komunikacji nowoczesnej technologii mobilnej jest wyeliminowanie niepraktycznych, papierowych kart drogowych i innych drukowanych  dokumentów oraz zastąpienie ich ręcznej weryfikacji i edycji przez automatyczne i inteligentne  działanie systemu informatycznego.

Dzięki wykorzystaniu mobilnych urządzeń dotykowych z nową aplikacją, wiele zbędnych, manualnych czynności administracyjnych wykonywanych dotąd przez kierowców zostało wyeliminowane lub zautomatyzowane.

Kierujący pojazdami mają zawsze dostęp do aktualnych danych dotyczących swojej pracy. Dane aktualizowane są na bieżąco przez synchronizację z bazą danych systemu informatycznego TRANS ERP. Za pomocą aplikacji mobilnej prowadzący pojazd ma zawsze dostęp do takich elementów jak:

Szukaj close