Trwa wdrożenie TSI w Transabus na Majorce, zakończony etap I

DPK System jednocześnie prowadzi wdrożenia w wielu polskich miastach i w kilku krajach w Europie i Azji. W czerwcu zespół naszych specjalistów spędził tydzień na gorącej Majorce, od 3 miesięcy prowadzimy tam wspólny projekt z hiszpańską firmą GMV Innovating Solutions z Madrytu. Firma GMV to nasz hiszpański partner z którym zrealizowaliśmy z sukcesem niejeden zagraniczny projekt w branży transportowej.

Tym razem wspólnie wdrażamy systemy informatyczne w firmie transportowej Transabus z Palma de Mallorca, DPK System jest odpowiedzialne za oprogramowanie CityLineDesigner i TransErp.

Nasi wdrożeniowcy na miejscu dopełnili formalności związanych z zamknięciem i podpisaniem odbioru I etapu wdrożenia. Każde wdrożenie zgodnie z umową licencyjną podzielone jest na kolejne etapy. Docelowo wdrożenie obejmuje pakiet oprogramowania:

  • cityLineDesigner– system informatyczny do konstruowania rozkładów jazdy, zapewniających sprawną komunikację i wygodny system przesiadkowy dla pasażerów.
  • TRANS ERP– kompleksowy, zintegrowany system informatyczny obsługujący wszystkie obszary działalności Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej obejmujący również administrację i strefę finansowo-księgową przedsiębiorstwa.

Szukaj close