Zakończenie wdrożenia nowej wersji systemu TSI w PKM Jaworzno

Zakończyliśmy wdrożenie najnowszej wersji systemu TSI w PKM Jaworzno. Wdrożenie dzięki starannemu przygotowaniu i zaangażowaniu ze strony PKM oraz wysiłkowi naszych konsultantów przebiegło nadspodziewanie sprawnie i zostało zakończone w terminie, co w branży informatycznej jest niezwykle trudne.

PKM Jaworzno jest jednym z pierwszych Klientów naszej firmy, nasz system informatyczny pracuje tam od 1999 roku. W okresie eksploatacji system był utrzymywany i aktualizowany w granicach możliwości ówczesnych wersji. Część rozliczeniowa systemu była jeszcze w technologii DOS, nie rozwijanej od wielu lat. Zarząd PKM zdecydował o wymianie oprogramowania na najnowszą technologicznie wersję naszego systemu w połowie ubiegłego roku, wdrożenie rozpoczęliśmy w sierpniu 2012, kolejne moduły były uruchamiane sukcesywnie do końca listopada. Końcówka wdrożenia była poświęcona na dopracowanie systemu rozliczeń, szkolenia i uzupełnienia w systemie wydruków.

PKM Jaworzno dołączyło do coraz szerszego grona przedsiębiorstw korzystających z najnowocześniejszego w Polsce systemu wsparcia zarządzaniem przewozami, wyposażonego w narzędzia optymalizacyjne, usprawniającego i automatyzującego pracę planistów i dyspozytorów.

Szukaj close